torba na laptopa skórzana sosnowiec

Zobaczcie najlepsze, wyselekcjonowane torby zaprojektowane do laptopa 15,6 cala.

Nie zapominajmy, że torba na laptopa nie tylko powinna być wytrzymała. Ważne, alby była modna, doskonale wykonana i szykowna. Najlepiej, jeśli łączy wszystkie te cechy naraz. I taką właśnie torbę polecamy. To brązowa torba do pracy skórzana naturalna BV82 marki Belveder.

Sprawdź dostępność tutaj: https://www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/na-laptopa/

Wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej o lekko chropowatej powierzchni i nieregularnej strukturze. Dzięki temu torba nabrała wyjątkowego charakteru vintage. Jej piękny, czekoladowy kolor sprawia, że pasuje do każdej stylizacji. Torba oprócz zachwycającego designu jest także bardzo praktyczne. Zamykana jest od góry na zamek, a wewnątrz znajdziemy pojemna komorę główną. To w niej znajduje się odseparowana, usztywniona kieszeń przeznaczona na laptopa. W torbie wygodnie pomieścimy wszystkie duże dokumenty, a dodatkowo wszyte wewnątrz mały organizer, wsuwka na telefon i kieszonka na zamek doskonale sprawdza się na podręczne drobiazgi. Na froncie mamy jeszcze do dyspozycji dwie małe kieszonki, idealne na portfel skórzany. Wygodny pasek na ramię z przelotką zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Dodatkowo, umieszczone od spodu metolowe stopki stanowią świetne zabezpieczenie torby przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Warto wiedzieć że torba jest w całości wykonana ręcznie, przez polskich rzemieślników. Solidna, efektowna i bardzo wygodna.

Zobaczcie skórzane plecaki na laptopa od polskiego producenta

skórzany plecak na laptopa 15 6
skórzany plecak na laptopa 15 6

Skórzany plecak na komputer – sprawdź specyfikację

  • wymiary zewnętrzne: 45 x 35 x 15 cm (bardzo dokładnie sprawdź powyższe dane aby uniknąć konieczności zwrotu plecaka)
  • wymiary maksymalne laptopa: 42 x33x4 cm (czyli wielkość laptopa którą pomieści komora plecaka przeznaczona na komputer)